Hakkımızda

Ürün Kategorileri

Hakkımızda

2010 yılından bu yana hizmet veren Berkand Makina, kablo makinaları üreten bir kuruluştur. Sektöre girdiği ilk günden beri hizmet kalitesini devamlı olarak arttırmayı hedefleyen bunun için de gelişen global pazarda, hem teknolojik ve mekanik açıdan hem de yenilikçi fikirleri ile her yıl yeni yatırımlar ve projeler başlatmıştır. Modern ve teknik kapasitesi ile üst düzey kablo makinası imalatçıları arasında haklı bir yer edinmiştir.

Berkand Makina, hizmetlerini müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyetini artırmak adına kaliteli işçiliğin yanında satış sonrası periyodik servislerin, yedek parça olanaklarının, satış öncesi ve sonrası destek hizmetlerinin öneminin de farkındadır.

Berkand Makina; Kablo makinaları, Kablo fabrika anahtar teslim kurulumu, seri imalat yedek parça imalatı, otomasyon, elektrik-elektronik, montaj, plan, proje ve taahhütlük ve mühendislik hizmetlerini de bünyesinde kurarak makina imalatı, ikinci el yerli ve yabancı kablo makineleri yatırımları konusunda hizmet veren ilk ve tek kuruluş olmuştur.

Tanıtım